999 rezultate për

aksident

Për 24 orë 29 aksidente në Kosovë Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 29 aksidente trafiku në gjithë vendin, prej të c
64-vjeçarja pëson një aksident të tmerrshëm, i shqyhet e gjithë lëkura e kokës (FOTO LAJM) Këto foto të tmerrshme tregojnë se si lëkura e kokës së një gruaje u shqye në një aksident me makinë tjerrësen e pambuku
Makina përplas motorin në Tiranë, në gjendje të rëndë motoçiklisti Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Llazi Miho” në
Aksident i rëndë tek kodrat e liqenit Një aksident automobilistika ka ndodhur mbrëmjen e të mërkurrës tek diga e Liqenit artificial ku janë përplasur dy maki
Këngëtari i njohur falenderon Zotin pas i shpëton mrekullisht aksidentit Ai u bë i njohur për baladat që solli vetëm pak vite më parë në botën e muzikës. Këngëtari i njohur Ergys Shahu ka sh
Aksident në Tiranë, makina fut nën rrota kalimtarin Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur para pak minutash në zonën e Porcelanit në Tiranë. Një makinë tip S
Aksident në Lezhë, vdes 58-vjeçari Një aksident me vdekje ka ndodhur mesditën e sotme në Lezhë. Burime nga policia thanë se në rrugën Lezhë-Rraboshtë, n
Aksident me vdekje në Elbasan, humb jetën shoferi Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një 57-vjeçar në fshatin Selitë ka gjetur vdekjen e m
Tragjike në Itali, 32-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Pisa dhe viktimë ka
Aksident i frikshëm në Kamzë, 2 të plagosur Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në Kamzë, ku dy automjete janë
Aksident te rrethi i Prishtinës Sot rreth orës 10:00 te rrethi i Prishtinës ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku. Me ç’rast si pasojë e këtij aksi
Përplasen 3 automjete në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë - Fushë Kosovë. Në aksident mesa duket janë përfs
Aksident i rëndë në autostradën Shkup-Tetovë, plagosen burrë e grua (FOTO LAJM) Një aksident të rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të fshatit Grupçin. Si pasojë
Arrestohet 48-vjeçari sepse aksidentoi këmbësorin në Pogradec Policia ka vënë në pranga një 48-vjeçar pasi ka aksidentuar një këmbësor. Ngjarja në fjalë ndodhi në rrugën Pogradec
Mitrovicë/ Ndihma e Shpejtë shkon të ndihmojë por bëhet vetë për ndihmë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Mitrovicë ka ndodhur një aksident mes veturës së ndihmës së shpejt dhe një
Aksidenti që po i shokon të gjithë, makina "fantazmë" del nga hiçi dhe shkakton përplasje (VIDEO) Pamjet e një aksidenti në Singapor po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale, në një video të shkurtër shfaqet një makinë "fant
Aksident me pasojë vdekjen në aksin Gradsko-Prilep Një person ka humbur jetë në një aksident në rrugën Gradsko-Prilep. “Aksident ndodhi pas përplasjes së makinës "Opel
Aksidentoi për vdekje të riun, autori dhe shokët e tij shkatërrojnë skenën e krimit Policia e Kavajës ka vënë në pranga 3 persona pasi njëri prej tyre akuzohet si autor i një aksidenti me vdekje si dhe dy
Aksident i rëndë në Beograd, humb jetën një shtetase e Maqedonisë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Beograd-Nish ku për pasojë, një shtetase e Maqedonisë ka humbur jetën dhe
53 aksidente për 24 orë në Kosovë Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë kanë ndodhur 53 aksidente komunikacioni. Nga to,