999 rezultate për

ajeti

Cana: I lumtur që më zëvendëson Ajeti Kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana pas ndeshjes është shprehur i lumtur që Arlind Ajeti është shpallur më i miri i ndeshj
Ja kush është lojtari i ndeshjes nga UEFA (FOTO LAJM) Mbrojtësi i kombëtares sonë, Arlind Ajeti, është futbollisti i zgjedhur nga UEFA.com si lojtari i ndeshjes. Kolosi i
Publikohet formacioni zyrtar, De Biasi suprizon (FOTO) Pas pak minutash kuqezinjtë tanë do të luajnë sfidën e fundit në ndeshjet e grupeve. Sapo janë publikuar edhe formac
Ja formacioni përballë Rumanisë (FOTO LAJM) Përballja me Rumaninë konsiderohet si çështje krenarie për lojtarët e De Biasit, të cilët duan të shkruajnë historinë që
Zyrtare/ Formacionet e ndeshjes Francë-Shqipëri, shumë surpriza (FOTO) Shqipëria luan pas pak minutash ndeshjen e dytë në fazën e grupeve ndaj vendit mikpritës Francës. Kuqezinjtë tanë do të
"Kam kontakte me Shaqirin, por në Euro 2016 do ta harroj miqësinë" Mbrojtësi i Kombëtares sonë, Arlind Ajeti ka folur në lidhje me sfidat që e presin në Europian. Futbollisti që aktivizoh
Cana: Ajeti dhe Rashica e ardhmja e Kombëtares Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk ka pasur veçse fjalë të mira për “pasardhësin” e tij në mbrojtje Arlind A
Arlind Ajeti mund të ndryshojë ekip, por jo kampionat Arlind Ajeti mund të ndryshojë skuadër gjatë verës, por jo vend. Mbrojtësi i Kombëtares sonë përflitet për një kalim të
Ymeri: Shumë njerëz do t’i bashkohen VV-së Lëvizja Vetëvendosje ka zhvilluar një konferencë për media lidhur me aderimin në Vetëvendosje të Xhevat Bislimit dhe Baj
Ajeti dhe Gjimshiti 90 minuta në fushë, Lazio fiton me tripletë (VIDEO) Lazio vazhdon me fitore, këtë herë duke marrë 3 pikët e radhës në transfertë 1-3 ndaj Carpit, por e mbylli ndeshjen meny
Milan shmang turpin nga Frosinone e Ajetit (VIDEO) Frosinone e Arlind Ajetit ka zhvilluar ditën e sotme një super ndeshje teksa arriti të marrë një barazim të pafat ndaj M
Ja çfarë thotë vëllai i ish policit të vrarë në ish-Bllok Fatmir Zeqaj, vëllai i Ajet Zeqajt të vrarë në ish-Bllok ka folur rreth vëllait të tij dhe jetë që e zhvillonte Ajeti.
Interi i falet Icardit në sfidën ndaj Ajetit (VIDEO) Interi më në fund është rikthyer te fitoret në Serinë A. Zikaltrit kanë fituar minimalishtë në transfertë në Frosinones
Ja formacioni i Shqipërisë kundër Luksemburgut Shqipëria ka bërë disa ndryshime për ndeshjen miqësore me Luksemburgun. Ndeshja që pritet të fillojë në ora 20:15, nd
Nisma për Kosovën, prova për skandalin në Kuvend Nisma për Kosovën konsideron që në seancën e 14 dhjetorit të vitit të kaluar në Kuvendin e Kosovës, janë bërë shkelje gj
Arlind Ajeti titullar në sfidën e mbijetesës Arlind Ajeti ka arritur të fitojë besimin e plotë të trajnerit Stellone në radhët e Frosinones, duke përjetuar një momen
De Biasi analizon situatën e yjeve të kombëtares në Serinë A Pas çmimit të dhënë në shkollën e Kovercianos në Itali, trajneri i përfaqësueses Shqiptare nuk ka humbur kohë duke u kth
Ajeti projektohet titullar ndaj Lazios, Berisha nga stoli (FOTO) Arlind Ajeti projektohet në formacionin titullar të Frosinones për sfidën e fundjavës kundër Lazios. Mbrojtësi shqipt
Adonis Ajeti braktis Baselin Mbrojtësi shqiptar Adonis Ajeti është transferuar nga Baseli te skuadra Wil. Futbollisti nga Kosova është larguar ng
Ajeti humbet sfidën me Juventusin Dëmtimi në ndeshjen që Frosinone fitoi përballë Bologna-s e detyron Arlind Ajetin që të mungojë në sfidën e së dielës pë