999 rezultate për

ajeti

Torino e lë në stol, dy ekipe në garë për Ajetin Crotone futet në garë së bashku me Pescarën për të siguruar shërbimet e mbrojtësit shqiptar të Torinos, Arlind Ajeti. Si
Trajneri serb nuk i dha hapësira, Ajeti bën gati valixhet Arlind Ajeti pas rikuperimit nuk ka ndërmend të qëndrojë në stol te Torino dhe ky fakt është konfirmuar edhe nga mediat
Trajneri serb Milahlovic flet për aktivizimin e Ajetit te Torino Arlind Ajeti është në pritje të shansit të tij te Torino teksa tashmë është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi. Lojtari i
Ajeti merr lëvdata nga trajneri serb: Mbron më mirë se të gjithë Arlind Ajeti e ka bindur trajnerin e tij Sinisa Mihajlovic pas rikthimit nga dëmtimi, dhe madje ka marrë dhe fjalë të mi
"Buzëqesh" De Biasi, merr një lajm shumë të mirë para ndeshjes me Izraelin Trajneri i Kombëtare shqiptare, Ganni de Biasi ka marrë një lajm të shkëlqyer pasi në ndeshjen kundër Izraelit do të rik
Ajeti mund të ndryshojë sërish skuadër në Serinë A Arlind Ajeti është rikuperuar nga dëmtimi që e mbajti për disa javë jashtë fushave të lojës. Lojtari do të jetë pjesë e
Rikuperohet Ajeti, por para ka një sfidë të vështirë me Mihajloviç Arlind Ajeti është drejt rikuperimit të plotë dhe rikthimit në fushën e blertë. Objektivi i radhës për të do të jetë që
Kombëtarja surprizohet para ndeshjeve të tetorit Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, është rikthyer në stërvitje. Pas një periudhe të gjatë rikuperuese, me s
Ajeti afër rikthimit ne Torino Futbollisti i përfaqësueses shqiptare, i cili mungon prej më shumë se një muaji nga fushat e lojës pas një dëmtimi të dy
"Buzëqesh" kombëtarja, lajme te mira nga Ajeti Lajme të mira për Kombëtaren e Shqipërisë. Arlind Ajeti vazhdon rikuperimin dhe pritet të jetë në fushën e lojës pas dy
Torino po kërkon zëvendësues për Ajetin Arlind Ajeti po kalon një periudhë të vështirë pasi dy dëmtimet e njëpasnjëshme kanë vënë në pikëpyetje të ardhmen e tij
Arlind Ajeti dëmtohet gjatë stërvitjes Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjeve me Torinon. Torino njofton se kos
Arlind Ajeti "përfiton" nga zënka e dy serbëve Arlind Ajeti do ta nisë sezonin si titullar te Torino dhe shkak për këtë bëhet dëshira për tu larguar e mbrojtësit serb
Ajeti e ka formacionin e siguruar me Mihajlovic, ja pse Edhe pse ende nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje zyrtare me ekipin e Torino-s, Arlind Ajeti duket se fituar zemrat e tifozëv
Arlind Ajeti në stërvitjen e parë me Torinon, ja pamjet ... (VIDEO) Lojtari i kombëtares shqiptare Arlind Ajeti ka filluar stërvitjet me ekipin e tij më të ri, Torinon. Mbrojtësi ka shk
Torino zyrtarizon Arlind Ajetin Klubi i Torinos ka zyrtarizuar marrëveshjen me Arlind Ajetin, qëndërmbrojtësin e kombëtares shqiptare, i cili spikati në
Arlind Ajeti firmosi për Torinon, De Biazi zbulon se sa përfiton Kombëtarja Trajneri Xhani De Biazi dhe futbollistë të Kombëtares kanë vlerësuar kalimin e Arlind Ajetit nga Frozinone te Torino.
Tare zbulon prapaskenat: Ajetin mund të ishte i Lacios nëse ... Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka dalë sot para mediave, për të folur për çështjen Bielsa, por edhe për merkaton.
Trondit "Gazetta Dello Sport", bën një gafë me Arlind Ajetin (FOTO) “Gazetta Dello Sport” ka bërë një gafë, e ku protagonist është lojtari i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti. Në lajmin e
Zyrtare/ Ajeti firmos për një tjetër klub italian Arlind Ajeti ka firmosur kontratën me Torinon. Burime pranë stafit që menaxhon futbollistin, mediat italiane kanë arritu