999 rezultate për

afruar

Mourinho: Para dhe Cech për Varane-n Jose Mourinho mendon shkëmbimin midis Peter Cech dhe Rafael Varane, duke përfshirë edhe paratë në mes. "Special One" nuk
Shokon Çiljeta, çon djalin pranë një striptisteje Çiljeta prej kohësh është vënë re se merr kudo djalin e saj të vogël, por ama dy ditë më parë ajo i ka kaluar të gjithë
Fatma kursen lekët, aktivizon motrën ti vizatojë muret (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mënd Fatmën, e cila ngacmon të ftuarit në “Top Show Magazine”, ndërsa së shpejti do të bëhet nënë. A
Ja ç'do të thotë të jesh gazetare (VIDEO-FOTO) Nëse një person nuk dëshiron që të intervistohet atëherë gazetarja duhet të largohet pasi mund ti ndodhë edhe që të bëhe
Barça: Blerjet e mundshme dhe të pamundshme (FOTO LAJM) Revolucioni në shtëpinë e Barcelonës sapo ka nisur. Pas u firmos me Marc Andre Ter Stegen dhe rikthimeve të Rafinha dhe
Qan John Terry (VIDEO) John Terry ka qenë futbollisti që e ka përjetuar më së rëndi humbjen dhe eliminimin e Chelseat nga Liga e Kampionëve.
FSHF: Ç'të bënim më tepër që Januzaj të vishej kuqezi? Nuk ka pengmbetje në Federatën Shqiptare të Futbollit, një ditë pas lajmit se Adnan Januzaj ka zgjedhur të luajë për Kom
Mesazhi i Tahirit, Meta: S’më pëlqen të bëjmë politikë përmes vrimës së çelësit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta i bëri sot thirrje opozitës të lërë kërcënimet dhe të pranojë ofer
Ali Ahmeti: Evropa që kërkojmë zgjidhet me president konsensual Lideri i Bashkimit Demokratik, Ali Ahmeti është shprehur se presidenti konsensual është një zgjidhje që ofron Maqedoninë
Chelsea-City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot në ora 17.00 të gjithë të apasionuarit e futbollit mund të shijojnë një prej sfidave më interesante të Premier Leagu
Një mënyrë e veçantë për të shkuar drejtë altarit (VIDEO) Lauren Bushar dhe Ben Youngkin vendosën të shmangnin mënyrën tradicionale të martesës duke ecur drejt altarit në këmbë.
Breshkë gjigante në breg të detit të Shëngjinit (FOTO-LAJM) Një breshkë e rrallë me përmasa 1 metër është gjetur në afërsi të Kunes në Shëngjin. Prania e saj ka tërhequr vëmendjen
Festimi i golit perfundon keq (VIDEO) Kamil Bilinski, sulmues i skuadres se Zalgiris ne Lituani cmendet nga gezimi pasi barazoi 2-2 perballe St Patrick dhe pë
Tetovë, një 17 vjeçar goditet me thikë Ditën e djeshme rreth orës 18:30 një 17 vjeçar është goditur me thikë në shpatull, ndërsa po ecte në rrugën "Kiro Ristev
Seldi, më afër Sinanit e më larg Dafinës! Ndoshta për shkak se kjo foto është realizuar në një ambient të hapur ku këngëtarët kanë qenë të rrethuar me fansa, Sel
Holandë, avionët i shpëtojnë përplasjes (VIDEO) Tragjedi e evituar midis dy avionëve Cessna në brigjet holandeze pranë Wassenaar. Një nga dy mjetet ishte marrë me qera
Milan, rekord negativ abonimesh Fushatë blerjesh zhgënjyese, fushatë abonimesh e varfër. Milan është duke paguar shitjen e Thiago Silva dhe Zlatan Ibrah
Si do të jetë Interi i ri (FOTO LAJM) Kur duhen edh afërsisht 3 javë nga starti i sezonit 2012-2013 të Serie A ekipi i Inter po bën përgatitjet e fundit, që n
I kishte hyrë gozhda në tru por nuk e kishte vënë re Një personi nga Çikago, SHBA, aksidentalisht i ishte ngulur një gozhdë në kokën e tij, por doktorët arritën t’ia heqin m
Heq një ditë nga kalendari për të afruar vitin e ri Datën 30 dhjetor 2011 nuk do e përjetojë askush në Samoa. Shteti i Paqësorit ka vendosur që të kalojë nga e enjtja në të