999 rezultate për

adnan

Shqiptari Adnan Dibrani zgjidhet deputet në Suedi Në Suedi u zgjodhën 249 delegatë të parlamentit të Suedisë si dhe delegatët e 20 parlamentëve rajonale dhe të 290 kuvend
Adnan Januzaj, tripletë para syve të Van Gaal (FOTO-VIDEO) Adnan Januzaj pasi luajti për 10 monita në fitoren e Manchester United ndaj QPR-së (4-0) ka shpërthyer në ndeshjen e 21-
Gjashtë shqiptarë garojnë për deputet në Suedi (FOTO LAJM) Zgjedhjet e përgjithshme parlamentare në Suedi zhvillohen sot. Në këto zgjedhje garojnë edhe 6 shqiptarë nga parti të
Van Gaal ka dy fjalë me Januzajn Sipas asaj që shkruan tabloidi britanik "The Daily Star", tekniku holandez i Manchester United Louis Van Gaal pritet të
Sot Sunderland-United, ja çfarë i kujton Januzajt (VIDEO) Pas humbjes shokuese një javë më parë përballë Swansea City Manchester United udhëton sot për në Sunderland ku do të lua
Adnan Januzaj me look të ri (FOTO LAJM) Talenti i Manchester United Adnan Januzaj e nisi ndeshjen e parë të sezonit nga stoli por një dëmtim i Lindergaard në mi
Louis Van Gaal nuk e do Adnan Januzajn Sezonin e shkuar, kur Manchester United drejtohej nga David Moyes, Adnan Januzaj shkëlqente sa herë aktivizohej në fushë
Fortune takon Januzajn: Ky djalosh ka aftësi të ҫmendura Ish-mesfushori i Manchester United, Quinton Fortune, është takuar me talentin 19-vjeçar shqiptar të "Djajve të Kuq" Adna
Istogu mirëpret yllin e saj: Adnan Januzaj, krenaria jonë! (FOTO LAJM) Adnan Januzaj njoftoi se pas mbarimit të aventurës në Kupën e Botës "Brazil 2014" do të vizitojë Kosovën dhe menjëherë p
Kërcënohet me vdekje Adnan Januzaj Adnan Januzaj kërcënohet me vdekje. Lajmin e bën të ditur e përditshme kosovare Express, e cila shkruan se pas refuzimit
Pas Botërorit, Adnan Januzaj në Kosovë Edhe pse nuk luajti shumë minuta gjatë këtij Botërori, Adnan Januzaj ka thënë se ishte eksperiencë e bukur për të luajtu
Ja si Fellaini injoron Januzajn Mesfushori i Belgjikës, Marouane Fellaini, ka injoruar mikun e tij dhe njëherazi shok skuadre te Manchester United, Adna
Januzaj me shokë, stërvitje mbi biçikleta (FOTO LAJM) Pas fitores emocionuese ndaj SHBA-ve në 1/8-at Belgjika e Marc Wilmots përballet nesër me Argjentinën, në një takim ku d
Adnan Januzaj, oh çfarë goli! (VIDEO) Adnan Januzaj ka qënë autor i një supergoli gjatë seancës së fundit stërvitore me kombëtaren e Belgjikës.Talenti 19-vjeç
Belgjikë-Rusi, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) "Maracana" hap sërish dyert për përballjen e dy gjigantëve të Grupit H, Rusisë dhe Belgjikës, që do të luajnë pothuajse
Belgjika "përmbys" Algjerinë pa Adnan Januzajn (VIDEO) Është mbyllur ndeshja e parë e Grupit H të Kupës së Botës "Brazil 2014" mes Belgjikës dhe Algjerisë. Pjesa e parë u m
Formacionet zyrtare, Januzaj e nis nga stoli (FOTO LAJM) Sot në ora 18:00 do të zbresë në fushë Belgjika me shqiptarin Adnan Januzajn që mund të bëjë debutimin e tij në Botëror
Lukaku: Ky është Botërori i Adnan Januzajt Sulmuesi belg, Romelu Lukaku beson shumë tek shqiptari Adnan Januzaj. Futbollisti në prnësi të Chelsea-t mendon se ylli
Adnan Januzaj në listën përfundimtare të Belgjikës Adnan Januzaj bën ëndrrën realitet do të udhëtojë me Belgjikën për në Brazil. Talenti i Manchester United sikurse pritej
Dashuria për Atdheun, ja dallimi mes Drogba e Januzaj Didier Drogba dhe Adnan Januzaj përveç dallimeve që kanë si futbollistë, kanë një dallim të madh edhe përsa i përket atd