999 rezultate për

adelina

Shkon Adelina Ismaili: Si e kapa politikanin e njohur duke vjedhur para Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare e njohur si "diva". Gjatë një interviste
DIVA e muzikës shqiptare: Gjatë shtatzanisë kalova në depresion Ajo është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare, po flasim për Adelina Ismailin. Këngëtarja dhe bashkësh
Këngëtarja Adelina Ismaili i rikthehet skenës Këngëtarja Adelina Ismail i mungon skenës së muzikës prej kohësh. Por, mesa duket ka vendosur të rikthehet. Ka qenë
Rebele që fëmijë, shikoni si dukej Adelina Ismaili 28 vjet më parë (VIDEO) Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të guximshme shqiptare. Ajo ka kaluar shumë sfida p
Adelina Ismaili përfshihet në politikë, ja cilin kandidat mbështet Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili thotë se Lutfi Haziri duhet të udhëheqë qytetin e Gjilanit edhe për një mandat. Ajo
U rrahën me shpulla, Leonora dhe Adelina bëjnë paqe Një nga konfliktet më të bujshme në showbizz-in shqiptar ka qenë ai mes këngëtareve të njohura, Adelina Ismajli dhe Leon
DIVA e muzikës shqiptare shfaqet super në formë pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare, po flasim për Adelina Ismailin. Këngëtarja dhe bashkësh
Adelina Tahiri thyen heshtjen: Ja kush mi paguan klipet 25 mijë euroshe Ajo e ka nisur karrierën e saj muzikore që në moshë fare të re, kur ishte ende një adoleshente. Mirëpo, ndonëse në i
"Tha se harxhonte 150 mijë euro për rroba", këngëtarja shqiptare kapet duke blerë rroba të lira Ajo është një nga këngëtaret që më së shumti e reklamon jetën e saj luksoze dhe blerjet e rrobave firmë. Por duket se
Adelina Ismaili me fjalë emocionuese për dasmën e motrës së saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli sot është shumë e lumtur. Kjo për faktin pasi që motra e saj Ema po i jep fund beqa
Ja sa është rritur djali i Adelina Ismailit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili është padyshim një nga këngëtaret më të njohura dhe që është bërë që shumë kohë më parë një simbol i muz
Bashkëshorti i Adelinës poston një fotografi të djalit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli dhe bashkëshorti i saj Vali ka kohë që janë bërë prindër për herë të parë. Ata dj
Adelina Tahiri tregon të vërtetën për shtatzaninë e saj (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme të sajën. Por këngëtarja Adelina Tahiri ka hedhur
Adelina Ismaili me Uliksin në ekran për herë të parë Adelina Ismaili prezantoi të voglin e saj 2 muajsh pak ditë më parë nga rrjetet sociale, por duket se nuk është ndalur
Ja si duket Adelina Ismaili pas lindjes (FOTO LAJM) Një nga femrat më të bukura shqiptare mbetet padyshim këngëtarja Adelina Ismaili. Pavarësisht se javë më parë solli
Si kurrë më parë, Adelina Ismaili pranon se i ka propozuar ajo e para Valit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili sot është një nënë e një djali të vogël dhe bashkëshortja e Valit, djalit për të cilin la muzikën e shoë
Adelina Ismaili publikon për herë të parë foto me djalin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka pak kohë që është bërë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Vali, u bën prindër të një djali
"Çfarë burrneshe ma dhuroi Zoti si bashkëshorte", rrëfimi emocionues i deputetit (FOTO LAJM) Deputeti nga LDK-ja, Bardhyl Meta në rrjetin social Facebook ka rrëfyer se si bashkëshortja e tij Adelina i ka qëndruar
Adelina Tahiri tregon se kush ia sponsorizon jetën luksoze (FOTO & VIDEO) Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri është parë gjithmonë me veshje të shtrenjta e në majë takave të larta. Adelina gj
Adelina Ismaili bëhet nënë, tregon se si do ta quajë djalin (FOTO LAJM) Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi kanë prekur dje qiellin me dorë. Dy prindërit më të rinj në botë janë më entuziastë se