999 rezultate për

adelina

Ish i dashuri i Anjeza Brankës bën tatuazh emrin e Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Duket se nuk kanë për të përfunduar asnjëherë zënkat e hapura mes Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Kjo e fundit, çdo
Shmang akuzat e fansave, Adelina poston sërish foto me të dashurin Pavarësisht se një shuplakë të rëndë i kanë dhënë ndjekësit në rrjetet sociale Adelina Tahirit, madje dhe duke e akuzuar
Adelinën e shajnë në Instagram: I merr burrat kolegeve (FOTO LAJM) Situata është ende e zjarrtë mes fansave të Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Një foto që Adelina ka postuar në Instag
Shuplaka e radhës nga Adelina Tahiri, sulmon Anjeza Brankën (FOTO LAJM) Romanca e re që po shijon këngëtarja Adelina Tahiri, po e bën gjithmonë e më prezente në rrjetet sociale sa i takon dhe
Adelina përkujton Nënë Terezën Adelina Ismaili ka nderuar kujtimin e shenjtores Nënë Tereza në 17 vjetorin e vdekjes së saj. Ajo është shfaqur afër gur
Konkurencë edhe në lidhje, duel i hapur mes këngëtareve Bukuroshja Adelina Tahiri po shijon një romancë të re. Ajo nuk ka hezituar aspak të dalë në një foto me të dashurin dhe
Konkurencë VIP-ash dhe në lidhje, i dashuri i Anjezës lidhet me Adelina Tahirin Duket se konkurenca mes këngëtareve nuk është vetëm në profesionin e tyre, pasi mes tyre ekziston edhe një rivalitet gja
Surprizon Adelina Ismaili, fanse e zjarrtë e Era Istrefit Adelina Ismaili ka zbuluar se ajo është një fanse e Era Istrefit. Kjo e fundit ka fituar zemrat e shumë fansave brenda p
Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës me Adelina Ismajlin Këngëtarja Adelina Ismajli gjithnjë ka patur një respekt dhe admirim karshi ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe këtë e ka
Adelina Tahiri me linja të përsosura, ngacmon me fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri teksa ndodhet me pushime, poston dhe foto provokuese për fansat në rrjetet sociale. Veshur me bikini d
Elvana thyen rekordin e 'puthjes', i bashkohet edhe Adelina Ismaili Çdo ditë e më shumë po i shtohen listës së gjatë këngëtarët, teksa puthin Elvana Gjatën. E radhës është Adelina Ismaili,
Adelina Tahiri si një sirenë (FOTO LAJM) Teksa pret mbrëmjen që të këndojë para mijëra fansave, këngëtarja Adelina Tahiri ditën e shfrytëzon për rreze dielli dhe
Ndryshon look-un për pushime, Adelina magjeps pushuesit (FOTO LAJM) Pas Elvana Gjatës, Dafina Zeqirit edhe Adelina Tahiri ka vendosur që të ndryshojë, ndërsa ka realizuar gërshetat e famsh
Josh Adelina Tahiri, bum komentesh për fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri, asnjëherë nuk nguron të provokojë. Përpos zhveshjeve skenike, këngëtarja ka zgjedhur të dalë me bikini n
Rrikthehet Adelina me "Ani, ani" Adelina Tahiri, ka paralajmëruar se sot në mbrëmje do të publikojë klipin e ri. Mësohet se projekti më i ri titullohet
Adelina Berisha kërkon "Diçka më shumë’"(VIDEO) Këngëtarja Adelina Berisha, ka sjellë bashkëpunimin me Blasta që titullohet “Diçka më shumë”. Krijues i kësaj kënge ësht
Adelina Berisha me gërsheta, kopje e Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Pas Elvana Gjatës e cila ndryshoi stil të flokëve duke u bërë me gërsheta, është ndjekur nga një sërë këngëtaresh në Shq
Adelina josh me foto, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Adelina Berisha, brenda pak ditësh do të publikojë videoklipin e radhës. Këngëtarja nuk ka zbuluar asnjë detaj për t
Klip i ri nga Adelina Tahiri, nuk harron Elgit Dodën (FOTO LAJM) Në fund të këtij muaji, këngëtarja Adelina Tahiri do të sjellë në tregun muzikor një këngë e cila premton të bëhet hit.
Adelina Ismaili, një foto me Isa Mustafën (FOTO LAJM) Me anë të rrjetit social Facebook, këngëtarja kosovare Adelina Ismaili, ka publikuar një foto ku është takuar me kryetar