999 rezultate për

adam

Juve, sfidë treshe për Radamel Falcao-n Orë të nxehta në shtëpinë e Juventusit përsa i përket gjetjes së sulmuesit. Giuseppe Marotta po shikon disa mundësi për
Radamel Falcao te Juventus? Kur ka mbetur vetëm një javë nga mbyllja e merkatos, ëndrra Radamel Falcao për Juventusin nuk është më edhe aq e pamundu
Gërshërë fantastike, ky është Radamel Falcao (VIDEO) Qëndroi për disa muaj jashtë fushave të lojës, humbi edhe Botërorin për shkak të dëmtimit të rëndë, por kampionë si Rada
Falcao mund të huazohet tek Real Madrid Skuadra e Real Madrid mund të huazojë sulmuesin kolumbian, Radamel Falcao, nga Monaco. Sipas ABC-së, presidenti i Monako
Balotelli në shitje, ja kush e zëvëndëson (FOTO LAJM) Mario Balotelli është në shitje. Sipas "Corriere dello Sport", Milani kërkon 30 milionë euro për kartonin e tij, edhe ps
Zyrtare: Adam Lallana te Liverpool (FOTO LAJM) Adam Lallana është zyrtarisht një futbollist i Liverpool. Ish lojtari i Southampton kaloi në "Anfield Road" për shumën e
ISIS ekzekuton gjyqtarin që dënoi me vdekje Sadamin Gjyqtari që dënoi me vdekje në litar Sadam Huseinin pretendohet se është kapur nga militantët e ISIS dhe është ekzekutua
Karina Jelinek, e dashura e re e Radamel Falcaos? (FOTO LAJM) Radamel Falcao nuk mund të jetë protagonist në Kupën e Botës "Brazil 2014" pas një dëmtimi të pësuar muaj më parë me Mon
"Brazil 2014", Top 11 i të dëmtuarve (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve që humbasin Kupën e Botës "Brazil 2014". I fundit në rradhë është mesfushori i Italisë Ricc
Parada e LGBT, PDK: Zoti krijoi Evën dhe Adamin, jo Adamin dhe Stefanin Në ditën kur komuniteti LGBT zhvilloi një paradë duke kërkuar legalzimin e martesave gay, Partia Demokristiane e Shqiper
Ja çfarë tha Sadam Husein para se të varej (VIDEO) “Vdekje Amerikës! Vdekje Izraelit! Liri për Palestinën!” Këto ishin fjalët e fundit të Sadam Husein para se ai të varej
Anglia, shumë shik për "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Kapiteni Steven Gerrard, Ashley Cole dhe Adam Lallana kanë prezantuar kostumin zyrtar të Kombëtares së Anglisë gjatë Kup
Libanezi vendos në restorant foton e Sadam Hyseinit (FOTO-LAJM) Pronar i një restoranti në Londër ka vendosur një poster të Sadam Hyseinit në dritaren e biznesit të tij. Ayyad Al-Hamda
Arrestohen 15 pjestarë të "Familja Adams" në Londër (FOTO LAJM) Operacioni i policisë britanike i koduar me emrin “Oktapodi” mbrëmjen e së mërkurës bastisën një seri pronash në përpjek
Falcao, mjeku: Kam besim për Botërorin Në Kolumbi të gjithë presin me dorë në zemër fatin e sulmuesit të tyre Radamel Falcao. Edhe pse është folur për një mung
Atletico përqafon Falcaon: Fuerza Tigre! (FOTO LAJM) Një fanellë tërësisht e kuqe ku në qëndër të saj shkruhej "Forza Tigre". Kështu u prezantua Atletico Madrid në çerekfina
Zyrtare: Radamel Falcao humb "Brazil 2014" Ndodhi ajo çka të gjithë, me shumë keqardhje prisnin. Radamel Falcao humb Kupën e Botës "Brazil 2014". Përgjigja përfund
Adam Levine, mashkulli më seksi i 2013-ës (FOTO LAJM) Adam Levine është mashkulli më seksi në botë për vitin 2013. Këngëtari i grupit Maroon5 ka lënë pas kolegë dhe aktorë du
Mourinho do Falcaon, ja super-oferta Samuel Eto'o, Demba Ba dhe Fernando Torres: emrat e sulmuesve të Chelsea mund të ngjajnë të nivelit të parë, por Jose Mo
Zlatan Ibrahimoviç dhe "Madame" Berlusconi? (FOTO LAJM) Martesa e Zlatan Ibrahimoviç dhe Helen Seger, me të cilët ka edhe dy fëmijë, nuk po shkon aspak siç duhet. Sipas asaj q