999 rezultate për

adam

Milani kërkon talentin holandez Milani po vëzhgon talentin 18-vjeçar të Az Alkmar, Adam Maher. Sipas asaj që shkruan britanikja Daily Mail, klubi kuqezi
Adelina Ismajli "Madame" në Paris " Lumturia ime varet vetëm nga ndjenja që çdo mëngjes zgjohem e buzëqeshur dhe çdo mbrëmje ndihem e mikluar. Asgjë tjete
Kështu përfundojnë diktatorët (FOTO LAJM) Jetojnë në luks duke shtypur dhe shfrytëzuar popullin e tyre. Gjatë jetës, nuk ju ngel gjë pa e shijuar por është e çudi
Lodhet KFOR-i! Paqeruajtësit ndërkombëtarë të KFOR-it duket se i ka lëshuar kondicioni për t’u përballur me ekstremistët serbë në veri
Klitschko mbron titullin në WBC Vitali Klitschko ndali Tomasz Adamekun në raundin e 10-të të përballjes së njëanshme dhe mbrojti titullin e tij të kampi
Gënjen për vendin ku gjeti paratë, gjobitet me 500 dollarë Policia në Ilinois tha se një njeri që ktheu 17,000 dollarë u gjobit me 500 dollarë pasi kishte gënjyer për vendin e gj
Mos e hidhni lëkurën e mollës Një mollë në ditë me të vërtetë mund të mbajë doktorin larg - për aq kohë sa ju nuk e hidhni lëkurën e saj. Përbërja kim
Real Madrid po mendon për Falcaon Superylli kolumbian, Radamel Falcao është lidhur me një kalim te gjiganti spanjoll, Real Madridi i cili është duke e për
Bryan Adams tashmë me yll në Hollywood Këngëtari i mirënjohur i muzikës rok, Bryan Adams, është bërë me yll në Shëtitoren e Famës në Hollywood. Adams pas kësaj
Enveri me Sadam se Sadami! nga Admir SalihuMiku im Kurdo-irakian Jabari(Xhabari) ka bindjen se Sadami ka qenë më pak diktator se Enver Ho
Prapaskenat e parave të Sadamit Si do të transportohej e riciklohej "thesari" i diktatorit. Hetues të Ministrisë italiane të Financa
Zara Adams, myslimania e parë në 007? Zara Adams ka deklaruar se dëshiron të jetë e dashura në film e James Bondit, e para me prejardhje m
Elle MacPherson e dashuruar në Bryan Adamsin Manekinja atrakative Elle MacPherson dhe rokeri i njohur Bryan Adams janë shembulli më i mirë se një
Sadami jeton castet e fundit (animacion) Sadam Hysejin jeton castet e fundit te jetes se tij. Deri para disa vitesh ai bente te shkundej tere Lindja e Mesme, nde
Sadam Hysein dënohet me vdekje Gjykata e lartë e Irakut e dënoi dje me varje ish liderin e Irakut Sadam Hysein pasi është shpallur
Sadam Hysein: Nuk jam fajtor për krime kundër njerëzimit Sadam Hyseini është deklaruar sot para gjykatës speciale se nuk është fajtor për akuzat krimeve kundër njerëzimit, njoft