999 rezultate për

abuzuar

Një burrë në Zvicër ka abuzuar seksualisht me 80 djem nën moshë Një person nga Zvicra është akuzuar nga autoritetet se ka abuzuar me më shumë se 80 djem, disa prej të cilëve nën moshë.
Beckham: Te United na kanë turpëronin, por nuk kanë abuzuar David Beckham ka sqaruar se asnjë prej rasteve të abuzimeve seksuale me të mitur në Angli, nuk ka ndodhur gjatë periudhë
Vendimi i ambasadës/ Kush është prokurori shqiptar dhe e shoqja që kanë abuzuar me vizën amerikane? Një prokuror i nivelit të lartë në Shqipëri dhe bashkëshortja e tij, kanë abuzuar me vizën amerikane, çka ka detyruar am
I akuzuari për përdhunim pranon se ka abuzuar me vajzën e tij Jashar Luca, i akuzuari se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur në mënyrë të përsëritur, ka pranuar akuzat në
I del te Kthesa e "Kamzës" dhe përdhunon 30 vjeçaren, policia e shpall në kërkim Pas denoncimit nga një vajzë e abuzuar, menjëherë blutë e Tiranës kanë shpallur në kërkim një 32 vjeçar. I riu me inicia
12 vjeçarja vetvritet live në Facebook: Më kanë abuzuar që fëmijë Katelyn Nicole Davis vetëm 12 vjeç nga Cedartown në Georgia të SHBA-së, vrau veten në Facebook Live. Ajo iu tha shik
La shtatzënë fqinjën e sëmurë: Jam gati të jetojë me të e fëmijën Një 39 vjeçare e cila vuan nga skizofrenia është abuzuar seksualisht për 5 vite rresht nga fqinji i saj, nga i cili tash
Kapet 55 vjeçari që abuzoi seksualisht me fqinjën e sëmurë Një 55 vjeçar është arrestuar nga blutë e Tiranës, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me fqinjën. Në pranga ka rënë
TIRANË/ Shkon për seks me të dashurin, por gjen edhe dy shokët e tij Tre të rinj të moshës 17 deri në 19 vjeç janë vënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi akuzohen se kanë abuzuar me nj
Importi i mbetjeve/ Shalsi: Keqardhje, është abuzuar me një çështje teknike Deputeti socialist Eduard Shalsi, në një prononcim për mediat lidhur me pr/ligjin e importit të mbetjeve në Shqipëri, i
"Duart e tij më futeshin kudo", rrëfejnë gratë e abuzuara nga Trump (VIDEO) Ajo është Jessica Leeds, nga Nju Jorku, tashmë 74 vjeç nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prekur gjoksin dhe ka bërë
SHBA/ 4-vjeçarja e abuzuar i thotë policisë se quhet “idiote” Shërbimet sociale arritën që të merrnin nën kujdes një vajzë 4-vjeçare e cila dhunohej rregullisht nga e ëma dhe i dash
Vajza rrëfen tmerrin: Babai më dhunoi seksualisht për 10 vjet Një vajzë shqiptare e identifikuar me pseudonimin Xhesi ka rrëfyer ngjarjen e tmerrshme në gjykatë se si babai i saj 45­
Tronditet Kamza, babai abuzoi me të bijën që 12 vjeçe Një ngjarje shokuese ka tronditur zonën e Kamzës në Tiranë, pasi një “baba” i ka shkatërruar jetën vajzës së tij duke kr
Shok në Shkodër, vajza e mitur është abuzuar nga djali i ish-drejtoreshës Teksa Drejtori i shtëpisë së fëmijës në Shkodër tha se duhet të presim përfundimin e hetimeve për zbardhjen e së vertetë
Vajzat e abuzuara: Na detyronin të shikonim filma erotikë Sa i takon skandalit të abuzimit në qendrën e fëmijëve në Shkodër, të tjera fakte tronditëse kanë dalë në pah. Vajzat ka
11 futbollistët që kanë abuzuar me alkoolin (FOTO LAJM) Dikur kanë qenë futbollistë të mëdhenj, dhe heronj për shumë tifozë. Disa vazhduan që të mbeten në botën e sportit duke
Nxënësja vret vetën pasi u sulmua seksualisht nga mësuesi Një nxënëse në Turqi ka vrarë vetën pasi mësuesi i saj i matematikës nga abuzuar seksualisht me të. Ky skandal edhe
Durrës, përdhunoi mbesën gjykata lë në burg 33-vjeçarin Gjykata e Durrësit ka lënë burg 33-vjeçarin me iniciale I.GJ., i cili akuzohet se ka abuzuar seksualisht me mbesën e tij
Arrestohet xhaxhai 33 vjeçar që abuzoi me mbesën e mitur Një ngjarje e ndodhur tre vite më parë për një rast përdhunimi është denoncuar vetëm një ditë më parë dhe shokuese është