Federica Fede, tifozja e Juventusit që po shkatërron rrjetin (FOTO LAJM)

Federica Fede, me profesion modele është një tifoze e flaktë e Juventusit.

Është vetë ajo e cila ka zgjedhur të ngjyroset me të zezë dhe të bardhë duke treguar edhe një herë që është një tifoze e madhe e Juventusit. /albeu.com/


Shtuar 3.07.2020 19:40