Ylli i Romës rezulton pozitiv me Covid-19 (FOTO LAJM)

18-vjeçari i talentuar i Romës, Afena-Gyan ka rezultuar pozitiv me virusin e njohur.

Sulmuesi ishte protagonist në fitoren 0-2 ndaj Genoa me dy gola të shënuar, madje dhe u bë viral edhe me videon ku Mourinho i bleu një palë atlete të cilat ishin të preferuarat e djaloshit.

Klubi kryeqytetas konfirmon se djaloshi është pozitiv me Covid-19./h.ll/albeu.com


Shtuar 1.12.2021 08:34