Vllazania triumfon ndaj Partizanit, Skënderbeu gjen dritë në fund të tunelit (VIDEO)

Partizani është mposhtur 1-0 në Shkodër nga Vllaznia nga një gol i Latifit në minutën e 29′.

Me këtë humbje skuadra e Dajës mbetet në vendine  6 me 15 pikë, ndërsa Vllaznia ngjitet në vendin e 3 me 20 pikë.

Ndërkohë, më në fund Skënderbeu ka gjetur fitoren e dytë për këtë sezon.

Korcarët kanë mposhtur 2-0 Egnatia. Golat u realizuan të dy në pjesën e dytë nga Vitija 47′  Elvi Berisha 88′.

Skënderbeu ngjitet në vendin e 8 me 11 pikë, po aq sa ka dhe Egnatia. /albeu.com/


Shtuar 8.12.2021 18:40