VIDEO / Ky gol duhet të shikohet mbi 5 herë, goditja ishte e magjishme

Sot u zhvillua ndeshja mes Raith Rovers dhe Arbroath, takim ky në kuadër të ligës skoceze.

Takim u mbyll me rezultatin final në 2:2, por që një gol i bukur bëri që ky duel të ishte viral në rrjete sociale sot, shkruan Sinjali.

Goli i Alasdair Adams i shënuar në minutën e 76 për klubin e Arbroath arriti të bëhej viral në rrjete sociale.

Adams e goditi topin me volej nga më shumë se 20 metra dhe shënoi gol të magjishëm. /gazetasinjali/


Shtuar 31.12.2023 20:32