Tottenham shënon dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace (VIDEO)

Tottenham ka shënuar dy gola të shpejtë përballë Crytal Palace.

Për skuadrën e drejtuar nga Antonio Conte, fillimisht ka shënuar kapiteni Harry Kane në minutën e 33 dhe më pas ka dyfishuar Lucas Moura në minutën e 35.   /albeu.com

 


Shtuar 26.12.2021 16:39