Topat e Artë nisen për në Teatrin Chatelet (VIDEO)

Dy Topat e Artë, një për meshkujt dhe një për femrat, janë nisur për në vendin e ceremonisë me një makinë sportive dhe të ruajtur nga dy burra me helmeta të zeza.

Trofetë janë vendosur në bagazhin e makinës luksoze e cila shoqerohet edhe disa motorë për siguri.

Ceremonia po afron, jemi vetëm disa minuta larg. /albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 19:24