Shpërthen “Allianz Stadium”, Juventusi shënon edhe golin e dytë (VIDEO)

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Sassuolos në “Allianz Stadium”.

Dusan Vlahovic është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 43.

Ky gol i jep akoma më shumë siguri dhe qetësi Juventusit për ta nisur me këmbën e mbarë sezonin./albeu.com


Shtuar 15.08.2022 21:31