Sadio Mane shkel në tokën gjermane, senegalezi mbërrin në Munich për firmën (VIDEO)

Sulmuesi anësor, Sadio Mane, ka mbërritur pak minuta më parë në aeroportin e Munich.

Senegalezi ka mbërritur me avionin e tij privat dhe tashmë do të vazhdojë me agjendën e klubit.

Mane do të niset për të kryer vizitat mjekësore e më pas do të firmosë kontratën e tij me Bayern Munich./ h.ll/albeu.com

Shtuar 21.06.2022 12:11