Pamjet bëhen virale, shikoni çfarë i bën tifozi Ramsey-t (VIDEO)

Aaron Ramsey ka pasur rastin të takojë miqtë e Juventusit dhe të nënshkruajë autografe.

Një tifoz i Juves duke dashur të tallte mesfushori i dha atij fletën që të firmoste zgjidhjen e kontratës.

Ramsey, i cili u kthye nga huazimi te Rangers, pa e kuptuar, firmosi “lamtumirë” edhe nga Juventusi. Sigurisht që video u bë virale. /albeu.com/

 


Shtuar 11.07.2022 10:07

Tags: ,