Nuk ka fitues, ndeshja Kroaci-Brazil shkon në shtesa

Ka përfunduar me rrjeta ta pa prekura sfida mes Kroacisë dhe Brazilit me ndeshjen e cila do të shkojë me shtesa dhe më pas me penallti nëse rezultati nukl zhbllokohet.

Sa i përket sfidës, ndeshja u dominua nga Brazili, por Seleçao gabuan përballë portës kroate, me kroatët të cilët bllokuan sulmin e frikshëm brazilian. /G.D albeu.com/


Shtuar 9.12.2022 17:52