Nis aventura e Casemiros te Manchester United, braziliani mbërrin në “Old Trafford” (VIDEO)

Pas një ceremonie lamtumire emocionuese dhe plot në Madrid, Casemiro është nisur menjëherë drejt Anglisë.

Mesfushori brazilian ka mbërritur tanimë në “Old Trafford”.

Nënshkrimi i madh i “Djajve të Kuq” hyri në stadium pak më shumë se 3 orë para ndeshjes së Premier Leagua ndaj Liverpoolit.

Braziliani u mirëprit nga tifozë të shumtë, të cilët ishin në dëlir për arritjen e tij./albeu.com