Neymar me pushime në Miami me të dashurën e tij Bruna Biancardi (FOTO LAJM)

Sulmuesi brazilian i PSG-së është duke kaluar një pjesë të pushimeve të tij verore në një resort në Miami me familjen dhe të dashurën Bruna Biancardi, para se të vijë sezoni i ri.

Bruna Biancardi, e dashura e Neymar, është një modele e famshme braziliane 27-vjeçare, e cila ka më shumë se një milion e gjysmë ndjekës në Instagram, shkruan albeu.com.

Biancardi ka rrëfyer dashurinë e saj të pakushtëzuar për Neymar dhe gazetat thashetheme braziliane tashmë po flasin për një martesë të mundshme mes të dyve.

Çifti ka postuar edhe me puthje në rrjetet sociale, një shenjë e qartë e dashurisë së tyre. Para se të bashkohej me Bruna Biancardi, Neymar ishte për vite i lidhur me Bruna Marquezine, një tjetër modele.

Një nga ndalesat e preferuara të Brunës dhe të dashurit të saj Neymar është ishulli Ibiza. Të dy u përjetësuan disa muaj më parë në bordin e një jahti. /albeu.com./

 Çifti ka postuar edhe puthje dhe rrëqethje në rrjetet sociale, një shenjë e qartë e dashurisë së tyre. Para se të bashkohej me Bruna Biancardi, Neymar ishte për vite një çift i qëndrueshëm me Bruna Marquezine, një tjetër modele. 

 Në Francë, Neymar është sulmuar shpesh për paraqitjet e tij të konsideruara më të mira me kombëtaren braziliane sesa ndeshjet e luajtura me klubin e tij.

 Një nga ndalesat e preferuara të Brunës dhe të dashurit të saj Neymar është ishulli Ibiza. Të dy u përjetësuan disa muaj më parë në bordin e një jahti.

 Nga Franca ata hodhën hipotezën e një lamtumire të mundshme të Neymar me PSG-në në rast të një "ofere në përputhje me vlerën e saj", e cila, megjithatë, nuk do të kishte mbërritur ende. Sigurisht që ylli brazilian 30-vjeçar do të kishte shumë admirues të gatshëm për ta përqafuar në rast të një shkëputjeje nga klubi shumë i pasur parizian.