Momenti kur Kumbulla dhe Mourinho ngrejnë trofeun në Air Albania (VIDEO)

Roma fitoi Conferencë League duke mposhtur 1-0 në finale holandezët e Feynoord me një gol të Zanilo në pjesën e parë.

Kaq ka mjaftuar që të shpërtheje festa në Air Albania, ku lojtarët e Romës festuan me tifozët e tyre.

Ndërkohë, këtu është momenti kur Kumbulla dhe Moruinho ngrejnë në qiell trofeun e Conferencë League.

 

Shtuar 25.05.2022 23:22