Modele e platformës +18, kush është tifozja që motivon lojtarët e Uellsit në Euro 2020 (FOTO LAJM)

Uellsi barazoi me rezultatin 1-1 ndaj Zvicrës në sfidën e dytë të EURO 2020.

Përverç tifozëve të pranishëm në stadium, kombëtarja uellsiane kishte edhe një fanse speciale, modelen e njohur Alaw Haf e cila nuk mundi dot të ishte e pranishme në stadiumin e Bakusë, por dhuroi “spektakël” me pozat e saj trupore.

Ajo kishte menduar që të ishte e pranishme në stadium vetëm me bikini dhe flamurin e Uellsit për të mbështetur lojtarët uellsianë, por pa mundur që të vinte në ajo pozoi me foto “hot” për t’i dhënë zemër kombëtares britanike.

 


Shtuar 13.06.2021 12:13