Marcelo do të largohet në fund të sezonit

Mbrojtësi anësor Marcelo do të largohet në fund të sezonit.

Sipas “Ole”, braziliani do të transferohet në Amerikën Jugore, tek ekipi i Fluminese, aty ku ai nisi karrierën e tij futbollistike.

Marcelon nuk do të rinovoj me Realin dhe kështu do të transferohet tek ekipi brazilian për të gjetur më shumë hapsira./h.ll/albeu.com


Shtuar 8.12.2021 16:52