LISTA/ Këta janë futbollistët e thirrur nga Ancelotti për ndeshjen me Bilbaon, rikthehen Rodrygo dhe Hazard

Real Madridi ka bërë publike listën e lojtarëve që do të jenë në dispozicion të trajnerit Ancelotti për ndeshjen e nesërme përballë Athletic Bilbao në Santiago Bernabeu.

“Galaktikët” janë në një formë të mirë si në kampionat ashtu edhe në Champions dhe ndaj Bilboas do të kërkohet vetëm maksimumi për “blinduar” akoma më shumë kreun e klasifikimit.

Lajmet e mira për teknikun italian para kësaj ndeshjeje janë rikthimi i Rodrygos dhe Hazard, teksa mbetet të dëmtuar, Bale dhe Ceballos. /albeu.com

 


Shtuar 30.11.2021 14:31