“Ju prishët ëndrrën që keni pasur që fëmijë”, Perez i kthen mesazhin Mbappes

Pak më parë ka dalë mesazhi i Kylian Mbappe për presidentin e Real Madridit, Florentino Perez.

23-vjeçari francez i tha se më në fund zgjodhi të qëndronte në Paris Saint-Germain dhe e falënderoi për propozimin.

Perez, nga ana e tij, i është përgjigjur MbapPe me një mesazh , i cili i shkoi drejtuesve të klubit francez.

“Më vjen keq për atë që ndodhi në ditët e fundit. Ata ju shkatërruan ëndrrën e fëmijërisë. Unë ju uroj më të mirën”. /albeu.com/

Shtuar 21.05.2022 19:15