Inter ndryshime në numrin e fanellës së Correa dhe Gosens, zikaltërit luajnë nesër ndeshjen e parë parasezonale

Fillimi i sezonit të ri po afrohet gjithnjë e më shumë.

Inter do të ndeshet nesër në ndeshjen e parë parasezonale kundër Luganos. Sezoni i ri do të shohë dy zikaltërit të veshin një fanellë me numër të ri.

Joaquin Correa do të mbajë fanellën me numrin 11, ndërsa Gosens fanellën me numrin 8.

Portieri i ri i Interit, Onana, ka zgjedhur fanellën me numrin 24./ h.ll/albeu.com

 


Shtuar 11.07.2022 19:45