I mjaftojnë vetëm 5 minuta, Dermarku i dhuron një pikë Lecces (VIDEO)

Kastriot Dermaku ka shkëlqyer sot ndaj Brescias.

Mbrojtësi shqiptar u hyn në lojë nga stoli në minutën e 76′  dhe vetëm pas 5 minutash gjen golin  me kokë, duke i dhënë një pikë skudrës së tij në barazimin 1-1 ndaj Brescia. /albeu.com/


Shtuar 28.10.2021 22:25