Hulk dhuron show, shijoni këtë perlë (VIDEO)

Tani 35 vjeç, Hulk la mënjanë fuqinë e tij pothuajse të mbinatyrshme.

Dhe në ndeshjen mes Atletico Mineiro dhe Flamengo, ai shënoi në mënyrë të pazakontë dhe artistike.

Shikoni topin e  bukur përballë portierit, që përfundoi në rrjetë. /albeu.com/

Shtuar 23.06.2022 17:03