Heshtje në “Old Trafford”, Brighton dyfishon rezultatin (VIDEO)

Brighton ka befasuar Manchester United në “Old Trafford” duke shënuar dy gola brenda 10 minutash.

Gross zhbllokoi rezultatin në minutën e 30 dhe më pas ishte sërish i njëjti autor që shënoi edhe golin e dytë në minuën  e 39.

Një goditje e rëndë për skuadrën e Teg Hag, e cila do t’i duhet shumë punë tanimë për të marrë të paktën 1 pikë në këtë ndeshje të paraë të kampionatit./albeu.com


Shtuar 7.08.2022 15:48