Gjithçka drejt finalizimit, Vlahovic te Juventusi për 75 milion euro

Juventusi është shumë pranë zyrtarizimit të Dusan Vlahovic nga Fiorentina me një shifër përfundimtare, 75 milion euro.

Ekpserti i merkatos Fabrizio Romano raporton se klubi “vjollcë” e ka pranuar ofertën dhe palët janë gati për të hedhur firmën.

Gjithashtu në këto momente Juventusi po punon për kushtet personale me sulmuesin serb. /albeu.com

Shtuar 25.01.2022 14:13