Gattuso ndodhet në Spanjë për të nënshkruar me ekipin e ri

Gennaro Gattuso tashmë do të ketë një ekip të tijin për të drejtuar pas disa kohësh.

Ish-trajneri i Milanit dhe i Napolit ka mbërritur në Spanjë për të nënshkruar me ekipin e Valencias. Kontrata e tij do të jetë e vlefshme deri në vitin 2024 dhe firmat janë hedhur padyshim në orët e vona të darkës.

Gattuso është pritur me duartrokitje dhe dashuri të madhe nga disa tifozë që ndodheshin aty./ h.ll/albeu.com


Shtuar 9.06.2022 08:20