Galatasaray nuk ndalet në merkato, ish-lojtari i Manchester United i bashkohet klubit turk

Galatasaray me të vërtetë këtë merkato vere ka bërë mrekullinë me transferimin e disa lojtarëve me emër të madh në Evropë.

Pasi Mauro Icardi dhe Milot Rashica zbarkuan në Stamboll për të firmosur kontratën e tyre, tashmë Galata ka arritur marrëveshjen edhe me Juan Mata i cili pak minuta më parë ka mbërritur në Turqi./ h.ll/albeu.com

Shtuar 8.09.2022 13:12