Formacionet zyrtare Villarreal-Liverpool, spanjollët do tentojnë mrekullinë

Sot në orën 21:00 do të luhet ndeshja e kthimit e gjysmëfinales së Champions League midis Villarrealit dhe Liverpool.

Skuadra e Klopp është e favorizuar në këtë ndeshje prej fitores 2-0 në ndeshjen e parë, por tekniku gjerman e ka theksuar se ndeshja nuk do të jetë e lehtë dhe se duhet të kenë kujdes nga ekipi i Emery.

Kjo sfidë pritet të ketë emocione dhe ku e pamundura mund të bëhet e mundur për spanjollët./h.ll/albeu.com