EURO 2024/ Kosova në Grupin I, këto janë kundërshtarët e “Dardanëve”

Kosova do të jetë pjesë e Grupit I për kualifikueset e Europianit që do të luhet në Gjermani në vitin 2024.

“Dardanët” kanë si kokë gripi Zvicrën dhe më pas vijnë Israeli dhe Rumania.

Kutojmë që grupi i Kosovës do të jetë me 6 skuadra dhe pritet të mësohen edhe 2 kundërshtarë që do të jenë poshtë.

/albeu.com

 


Shtuar 9.10.2022 12:42