Eugenia Suarez, jo vetëm me Icardin, flirt i bujshëm me Rodrigo De Paul (FOTO LAJM)

Eugenia China Suarez , ka shkaktuar zhurmë të madhe pas lidhjes së fshetë me Icardi, marrë nga A, raporton albeu.com.

Por për të lidhja e saj e parë me një lojtar nuk ka qënë Icardi por argjentinasi tjetër, Rodrigo De Paul .

Sipas asaj që raporton “Los Angeles de la manana”, ish-lojtari  i Udinese, sot te Atletico Madrid, ishte magjepsur pas aktores bukuroshe.

Orët e fundit kishte nisur të qarkullonte thashethemet se De Paul dhe gruaja e tij po ndaheshin pikërisht për filtrin me aktoren. /albeu.com/

Eugenia China Suarez: Icardi, vita privata, Instagram, chi è, età, figli

 


Shtuar 21.10.2021 19:31