Dy emra legjendarësh për stolin e Evertonit

Wayne Rooney dhe Frank Lampard janë kandidatë për stolin e Evertonit.

Everton është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Rafa Benitez dhe tashmë janë kandidatët e parë për ta zëvendësuar.

Drejtuesit e Evertonit pas refuzimit të Jose Mourinhos janë në bisedime edhe me Roberto Martinez, por kontrata me federatën belge vështirë se do të prishet dhe janë duke e konsideruar seriozisht rastin e Niko Kovac. /albeu.com/

Shtuar 18.01.2022 17:46