Djali i Ronaldos shënon dhe feston si i babai (VIDEO)

Djali i Cristiano Ronaldos tregoi talent të lakmueshm në futboll, pasi ishte golashënuesi në fitoren e skuadrës U12 të Manchesterit ndaj skuadrës Girones Sabata me rezultatin 5:0.

Cristiano Ronaldo junior ka tundur rrjetën e skuadrës kundërshtare dhe më pas, ashtu si babai i tij, ka festuar golin dhe ka gëzuar publikun sportiv.

Meqë ra fjala, djali i Ronaldos u fut në stol dhe iu desh shumë pak kohë për të hyrë në listën e golashënuesve. /albeu.com/

Shtuar 14.04.2022 16:43