Cristiano Ronaldo do të mungojë në ceremoninë e Topit të Artë (FOTO LAJM)

Në orën 20:30, sot në mbrëmje do të mbahet edhe ceremonia e Topit të Artë, që do të zhvillohet në Paris dhe jepet nga Francë Football.

Favoriti kryesorë është përfolur të jetë Lionel Messi, i cili nëse është fituesi, do ta marrë Topin e Artë për të shtatën herë në karrierën e tij.

E habitshme është se rivali kryesor i Lionel Messit, Cristiano Ronaldo nuk do jetë fare i pranishëm në këtë ceremoni, çmim i cili ka arritur ta fitojë 5 herë në karrierën e tij./h.ll/albeu.com


Shtuar 29.11.2021 14:53