CR7 gjenial, portugezi kalon në avantazh Man United (VIDEO)

Cristino Ronaldo debuton dhe në Champions League me gol.

Numri 7 realizoi ndaj Young Boys në minutën e 14′ duke kaluar në vantazh ekipin e tij. /albeu.com/


Shtuar 14.09.2021 19:01