Chiellini rikthehet në dispozicion të Allegrit

Kapiteni i Juventusit , Giorgio Chiellini rikthehet në dispozicion të Max Allegrit. 

Këtë e ka bërë të ditur klubi i Juventusit, me një postim: “Giorgio Chiellini ka kryer kontrollin me një test diagnostik (tampon) për Covid-19 me rezultat negativ.

Për këtë arsye lojtari është rikuperuar dhe nuk i nënshtrohet më regjimit të izolimit, do t’i bashkohet ekipi nesër në JTC”./ h.ll/albeu.com


Shtuar 7.01.2022 16:54