Chelsea kalon në avantazh sapo fillon ndeshja (VIDEO)

Chelsea ka kaluar në avantazh në Rusi me anë të Werner në minutën e dytë.

Goli erdhi nga një goditje këndi dhe sulmuesi gjerman u gjend pranë topit me portën e boshatisur./h.ll/albeu.com


Shtuar 8.12.2021 18:52