Brazil-Koreja e Jugut, formacionet zyrtare

Brazili dhe Koreja e Jugut do të takohen në kuadër të fazës së 1/8 të finales në Kupën e Botës “Katar 2022”, me ndeshjen e e cila starton në 20:00.

Fituesi nga kjo ndeshje do të kualifikohet për në çerekfinale, aty ku do të takohet me Kroacinë.

Formacionet zyrtare:

/Gazeta Express/


Shtuar 5.12.2022 18:53

Tags: