Bayern pranë një goditje të madhe

Goditja e madhe e merkatos së dimrit është ndoshta kjo.

Media braziliane TNT Sports bën të ditur se është afër një marrëveshje për transferimin e Raphinhas te Bayern Munich.

Anësori i Leeds, i cili kaloi nga Stade Rennais (2019-2020), thuhet se do t’i bashkohet klubit kampion gjerman në janar për 50 milionë euro, marrë nga RMC Sport.

Në 16 ndeshje në Premier League, Auriverde ka shënuar tetë gola dhe ka dhënë një asistim. /albeu.com/


Shtuar 25.12.2021 08:53