Ankthi i Marcelos dhe Modric në finalen ndaj Liverpool (VIDEO)

Marcelo dhe Modric panë kohën e fundit të finales së madhe, madje ishin në ankth për bilbilin e fundit.

Mbrojtësi i majtë me eksperiencë ka shpërthyer duke vrapuar duke buzëqeshur dhe pak më vonë ka qarë në bar, duke fshehur fytyrën me bluzën e tij.

Ndërkohë, Marcelo largohet pas 15 vitesh nga Real Madrid. /albeu.com/

Shtuar 1.06.2022 18:47