KATAR 2022/ Këto janë 10 ndeshjet interesante që zhvillohen ditën e sotme

Ditën e sotme rikthehen kualifikueset e Botërorit, Katar 2022, me 10 ndeshje interesante.

Katë prej këtyre përballjeve do të nisin në orën 18:00 dhe pjesa tjetër në orën 20:45.

Padyshim që nuk mungojnë ndeshjet me më shumë interes sic janë, Irland – Portugali apo Greqi – Spanjë.

Të gjitha ndeshjet:

Ndeshjet e orës 18:00

Armeni – Maqedoni e Veriut

Azerbajxhan – Luksemburg

Gjeorgji – Suedi

Rusi – Qipro

Ndeshjet e orës 20:45:

Gjermani – Litenshtajnë

Greqi – Spanjë

Irlandë – Portugali

Malta – Kroaci

Rumani – Islandë

Sllovaki – Slloveni./albeu.com


Shtuar 11.11.2021 08:49