Hidhet shorti për çerekfinalet e Carabao Cup, këto janë përballjet (FOTO LAJM)

Sot është hedhur shorti për fazën e çerekfinales së Carabao Cup.

Dueli më interesant do të jetë ai me Liverpoolit dhe Leicester City.

Chelsea do të ketë punë me Brentfordin, Arsenali me Sunderlandin.

Kurse Tottenhami do të ballafaqohet me West Hamin.

Ndeshjet çerekfinale të Carabao Cup do të luhen më 20 dhjetor në orën 20:45. /albeu.com/


Shtuar 30.10.2021 14:05