Chelsea fiton me “poker” në Champions (VIDEO)

Chelsea ka fituar 4-0 ndaj  Malmos në ndeshjen e Grupit H.

Andreas Christensen në minutën e 12-të, ndërsa Jorginho dyfshoi shifrat nga penalltia.

Golin e tretë për ekipin e anglez e shënoi Kai Havertz në fillim të pjesës së dytë.

Për 4:0, shënoi Jorginho dhe sërish nga penalltia.

Me gjashtë pikë, Chelsea renditet në vendin e dytë. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 23:07