Juventus triumfon ndaj Romës (VIDEO)

Juventusi siguron fitoren e katrt radhazi në kampionat dhe këtë herë i shërben për të bërë hapa të rëndësishëm në renditje.

Skuadra e Alegrit ka mundur 1-0 Romën e Murinjos dhe tani është vetëm 1 pikë larg verdhekuqve të cilët aktualisht mbajnë vendin e katërt në renditje.


Shtuar 17.10.2021 22:49